Achievements nebo-li úspěchy

 Tato vymoženost přišla do hry s nástupem datadisku Wrath of the Lich King. Úspěchy přijdou vhod jistě každému hráči, také dovolí každému hráči podívat se, jak úspěšní jste ve World of Warcraft. Při jejich plnění si užijete spoustu zábavy.
Úspěchů je momentálně okolo 750 a stále toto číslo narůstá, každý úspěch je jedinečný a je v některé kategorii, ale o tom níže.  Za splnění některých úspěchů dostanete odměnu, většinou to je tabard, zvířátka nebo tituli ke jménu. Všechny tyto odměny jsou pouze kosmetického ražení a pouze pro zábavu ( kdo by nechtěl mít nádherně vypadající tabard..?). S každým noým patchem je přidáno spoustu nových úspěchů, takže se nemusíte bát, že je splníte všechny.

Okno úspěchů

 Dostanete se sem kliknutím na ikonku "achievements" ve hře nebo zmáčkntutím klávesy "Y". Úplně nahoře vidíte celkový počet ǔspěchových bodů, které jste získali. Po tím jsou zobrazeny úspěchy a detaily o nich. Stejně jako questy, jde zobrazovat úspěchy na obrazovce, stačí SHIFT + klik levým talčítkem myši (zobrazí se to podobně jako questy). Kdy byli splněny, kolik úspěchových bodů jste za ně získali, popis atd. Je dobré, že vidíme svoje úspěchy, ale ještě lepší je je porovnávat s ostatními. Po pravém kliku na hráče a vybrání zobrazebí úspěchů, můžete porovnávat Vaše úspěchy. Když splníte nějaký úspěch, poznáte to tak, že se přehraje takvý zvuk a Vaše postavička udělá určitou animaci.


Typy  úspěchů

 Úspěchy jde rozdělit na několik druhů. Některé jednoduše potřebují určité akce, aby byli odemknuty. Některé mají okno, na kterém se zobrazuje váš pokrok a vyžadují aby se něco udělali vícekrát - třeba obejmout někoho 10x. Něktré úspěchy jsou řetězové - po jejich splnění se vám odemkne další (při splnění úspěchů, který říka dej 10. lvl se vám odemkne možnost splnit úspěch, který chce abyste udělali lvl 20). Pak jsou meta-úspěchy - ty se  splní po splnění několik úspěchů - viz dole Prozkoumávání světa.

Kategorie úspěchů

 PvP - Zde jsou zahrnuty arény, battlegroundy, hráč vs hráč (Vyhrát alespoň 10 aren v řadě)
Dungeony a Raidy - Každý final boss v dungeonu má svůj úspěch, úspěchy v této kategorii jsou typu zdolání 25 raidu pouze s 21 lidmi, zabití final bosse během určitého času nebo také aby nikdo neumřel.
Profese - Každá profese, kterou dáte na maximální level Vám přinese úspěch, jsou zde také úspěchy pro sekundární profese.
Questy - Zde jsou úspěchy typu splň xxx questů, nebo splň určitou sérii questů až do konce.
Eventy - úspěchy z eventů, například Midsummer festival, brewfest a další.
Prozkoumávání světa - Získáváte úspěchy prozkoumání každé zóny ve hře, a dotanete meta-úspěch, když plně prozkoumáte kontinent.
Reputace - Tady jsou úspěchy ve kterých jde o to, aby jste dosáhli nejlepší reputace s danou frakcí.
Obecné - Tady jsou skoro všechny úspěchy, na které si vzpomenete. Například pád z velké výšky aniž byvás to zabilo, získat během hry určitý počet zlatých, vypít 25 druhů piv během tří minut a mnoho, mnoho dalšího :-).

Feats of strenght - Činy síly.

 Činy síly nejsou tak úplně stejné jako normální úspěchy. Tyto "úspěchy" je velice těžké splnit a u některých je to skoro zhola nemožné. Nepřídavají úspěchové body. Zde jsou úspěchy typu získejte nějaký titul, získání PvP mounta z arén  v určité sezóně (některé nejdou už udělat, mounta získávala jen 0,5% nejlepších hráčů té sezóny - V Burning crusadu byli tyto sezóny 4. Pak tu je získání některých legendárních zbraní. Na tyto zbraně potřebujete udělat hromadu questů a projít pár raidů, Vaše odměna bude legendární zbraň a dobrý pocit :-). Nutno dodat, že tyto zbraně se nevyplatí shánět, kdybyste místo toho shánění expily, tak za chvíli i modrá zbran okolo levlu 70 bude skoro stejných kvalit.

 
<<  Zář 21  >>
 P  U  S  C  P  S  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

IP serveru:
109.123.220.25

Verze:
3.3.5.12340 WoTLK
Max. Uptime:
38d 3h 22m
Rates:
XP          3x
Ostatní   1x - 5x

Novinka

AKCE: Všichni hráči mají až do odvolání VIP účet, takže využívejte OFF-line GM pro usnadnění hry!!! Hlasujte v anketě! - Viz níže...

Validator XHTML & CSS | Copyright © 2009 by DreamServer
WoW server na Trinity emulátoru