Taureni (Taurens)

 Taureni jsou velké bytosti zvířecího vzezření žijící na otevřených a travnatých pláních centrálního Kalimdoru. Žijí aby sloužili přírodě a udržovali rovnováhu mezi její volností a nepokojnými duchy elementů. Navzdory své velikosti a obrovské síle, jsou Taureni pozoruhodně tichým, kultivovaným a mírným společenstvím. Nicméně, jsou li zataženi do nějakého konfliktu, stanou se neúprosnými nepřáteli kteří využijí každičký kousek jejich síli k absolutnímu rozdrcení svých nepřátel. Pod dlouhodobým vedením jejich velitele, Cairnea Bloodhoofa, se Taurens spřátelili s Orcs během invaze Plamenné Legie a vytvořili velmi pevné společenství pro budoucnost. Tak jako Orkové i Taureni bojují za zachování svých tradic a vznešených principů své kultury.  
 
Schopnosti pasivní -
Endurance: Základní hodnota zdraví je zvýšena o 5%.
Cultivation: Přidává bonus 15 bodů k povolání Herbalist.
Nature Resistance: Snižuje šanci na zásah Nature magií o 2%.
 
Schopnosti aktivní -
War Stomp: Omráčení až 5 nepřátel v okruhu 8 yardů na dobu 2 sekund.
 
Startovní lokace – Mulgore  
Hlavní město – Thunder Bluff
Rasový mount – Kodo
Možná povolání – Druid, Hunter, Shaman, Warrior
 
Taureni jsou mocná, ale vymyšlená rasa ze světa Warcraftu. Jsou podobní minotaurům, uctívají matku zemi a žijí v kmenových společenstvích. Kmenové společenství jsou tři - Grimtotem, Runetotem a Bloodhoof. Taureni jsou velice rozdílní v rámci pohlaví. Taureni používají přírodní magii a také vytváří magické totemy. V dávných dobách mezi sebou kmeny Taurenů vedly bitvy, ale v současnosti se spojili a připojili k Hordě. horda jim často pomáhala proti kentaurům odvěkým nepřátelům Taurenů. Taureni jsou udatní bojovníci, ale také uctívají přírodu a její duchy. Někteří Taureni jsou přírodní šamani nebo druidi. Taureni obývají pustiny západního kontinentu světa Warcraft Kalimdoru. V této pustině si vybudovali mohutné město Thunder Bluff. Předpokládaný budoucí náčelník je (syn náčelníka Cairna Bloodhoofa) Baine Bloodhoof.
 
Mocní Taureni jsou mírumilovnou rasou lovců oddaných udržování rovnováhy v přírodě a naplňování vůle jejich bohyně, Matky Země. Taureni byli již dlouhou dobu ohrožováni vražednými Kentaury. Když se ale setkali s Orky, Orkové ochotně pomohli Taurenům v nouzi, porazili nájezdné Kentaury a zachránili tak Taurenské kmeny před vyhlazením. Aby splatili svůj dluh Orkům, přidali se Taureni k Hordě a tím upevnili věčnou loajalitu a přátelství mezi oběma rasami.  
 
Obří taureni jsou jedni z nejsilnějších válečníků na světě. Kdysi čelící velké hrozbě ze strany kentaurů, dokázali za pomoci Hordy porazit svého nepřítele a vystavět svůj nový domov, Thunder Bluff.


Taureni mají velmi dlouhou a komplexní ústní tradici, která byla předávána po generace.  
Ale neexistijí skoro žádné písemné doklady, takže přesnost/pravdivost těchto
příběhů je neznámá. Bez ohledu na to mnoho jejich příběhů představuje jediný známý  
zdroj informací o mnohých historických událostech a tak ty příběhy musí být alespoň  
z částí důvěryhodné. Taurenská rasa je stejně stará, jestliže není starší, jako  
noční elfové. Jsou silně nalazeni na přírodu a na živelné duše. Jejich společnost
je velmi založená na šamanismu.  
 

 
<<  Čer 19  >>
 P  U  S  C  P  S  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

IP serveru:
109.123.220.25

Verze:
3.3.5.12340 WoTLK
Max. Uptime:
38d 3h 22m
Rates:
XP          3x
Ostatní   1x - 5x

Novinka

AKCE: Všichni hráči mají až do odvolání VIP účet, takže využívejte OFF-line GM pro usnadnění hry!!! Hlasujte v anketě! - Viz níže...

Validator XHTML & CSS | Copyright © 2009 by DreamServer
WoW server na Trinity emulátoru