Lidé (Humans)

Třídy charakteru

Mrtvý rytíř (Death Kinght), Mág (Mage), Svatý rytíř (Paladin), Kněz (Priest), Zloduch (Rogue), Černokněžník (Warlock), Válečník (Warrior)

Hlavní jazyk

Obvyklý

Počáteční lokace

Northshire Valley(Údolí severního hrabství), Elwynn Forest (Elwynský les)

Vůdce rasy

Král Varian Wrynn

Hlavní město

Stormwind, Elwynn Forest (Elwynský les)

Jízda rasy

KůňLidé ze Stormwindu jsou jednou z hratelných ras Aliance. Jsou odolným druhem, který přežil nájezdy divokých orků v průběhu První války. Během Druhé války se armády Stormwindu spojili s Lordaeronskou aliancí, aby znovu získali svůj domov, Azerothu. Po úspěchu ve Druhé válce, byl Stormwinmd přestavěn a lidská civilizace začala znovu vzkvétat.

S přihlédnutím k WoW Census, jsou lidé nejhranější rasou World of Warcraftu.


Profil

Vznešení lidé ze Stormwindu jsou pyšná houževnatá rasa. Po mnoho generací statečně bojovali proti orksé Hordě, jako příslušníci Vznešené Aliance. Přesně jak se lidé domnívali, mír se sotva usadil v jejich válkou zdevastovaném království, a už se na světě proháněly další temné stíny.

Nemrtvá pohroma (Scourge) rozpoutala odpornou nákazu smrti proti lidem a uspěli v ničení severního lidského království Lordaeronu. Pár lidí, kterým se podařilo přežít, unikli na jih pod ochranu Stormwindu. Po úderu nemrtvých začala démonická Plamenná legie svou invazi na svět. Lidští bojovníci rychle stanuli proti Plamenné legii a pomohli zachránit svět před bezprostředně hrozící zkázou.

Umístěné v podhůří Elwynn Forest (Lesa Elwynn), je město Stormwind jednou z posledních základen lidské síly ve světě. Král Varian Wrynn vládne lidem Stormwindu, kteří stále dodržují svůj závazek vůči Vznešené alianci. Podporovány svými odvážnými stoupenci, byly armády Stormwindu povolány bojovat proti divoké Hordě na vzdálená bojiště. S odchodem armád, připadá obrana Stormwindu jeho hrdým občanům. Musíš ubránit království proti těm kteří se do něj snaží neoprávněně vniknout a chytit zrádce kteří se snaží zničit království zevnitř. Nyní je čas pro hrdiny. Nyní může být řečena nejslavnější kapitola lidstva.


Vzhled


Lidská kůže je zbarvená od tmavé po světlou a může mít nádech jiné barvy. Jejich oči jsou modré, hnědé, zelené, šedé nebo oříškové. Lidské vlasy jsou hnědé, černé, blond nebo červené. Lidé vypadají jako zveličení opravdoví lidé z našeho světa, přičemž muži většinou udržují své vlasy krátké a ženy zpravidla dlouhé. Vousy se zdají být velmi populární nebo jen prostě není běžné holení. Lidé dosahují výšky 6 stop a váhy okolo 180 liber, přičemž muži jsou vyšší a těžší než ženy.


Charakter

 

Lidé začínají v Northshire Valley (Údolí severního hrabství), oblasti v severním Elwynn Forest (Elwynském lese).


Počáteční atributy


 

Základ

Mág

Mage

Svatý rytíř

Paladin

Kněz

Priest

Zloduch

Rogue

Černokněžník

Warlock

Válečník

Warior

Síla

Strength

20

20

22

20

21

20

23

Hbitost

Agility

20

20

20

20

23

20

20

Výdrž

Stamina

20

20

22

20

21

21

22

Intelekt

Intellect

20

23

20

22

20

22

20

Živost

Spirit

21

23

22

24

21

23

21
Zvláštní schopnosti


Předvídání (Perception) - pasivní

 

Zvyšuje odhalení neviditelnosti (stealth) o 5 bodů (1 level).

 

Lidská živost (The Human Spirit) - pasivní

 

Živost (Spirit) navýšena o 3%.

 

Diplomacie (Diplomacy) - pasivní

 

Získávání pověsti je navýšeno o 10%.

 

Každý člověk sám sobě (Every Man for Himself) - aktivní – obnovení 2 min

 

Aktivujte k odstranění všech nežádoucích pohyb omezujících kouzel, seslaných na Vaší postavu a všech věcí způsobujících ztrátu kontroly nad postavou.

 

Specializace na meče (Sword Specialization) - pasivní

 

Znalost jedno ručních mečů(one-handed swords) a dvou ručních mečů (two-handed swords) je zvýšená o 3.

 

Specializace na palice (Mace Specialization) - pasivní

 

Znalost jedno ručních palic (one-handed maces) a dvou ručních palic (two-handed mamacesje zvýšená o 3.

 


Důvody pro zvláštní schopnosti


Lidé mají specializace na meče a na palice. Tyto zbraně symbolizují spravedlnost v lidské kultuře a lidské válečné umění bylo vytvořeno na základě jejich používání.

Jednou z největších výhod, které lidskost nabízí, je jich smysl pro týmovou práci a vedení, z tohoto důvodu jsou také proslavení svou schopností diplomacie. Jejich vůdci navrhli vytvoření aliance a každý obyčejný občan ví, že správná volba slov znamená rozdíl mezi zanecháním dobrého dojmu a výborného dojmu.

Jejich urputnost je jedním z nejlepších rysů Lidí jako rasy. Budou pokračovat v boji s jakoukoliv nepřízní osudu. Čelící invazi Orků a nemrtvých Metel (Scourge), Lidská duše zůstala nedotčena. To také přispělo k tomu, že se lidé za všech okolností snaží přežít, což je dokázané ve vlastnosti Každý člověk sám sobě, která ukazuje, že člověk, aby přežil udělá cokoliv.

Lidská společnost tíhne k více problémům s kriminalitou než jiné rasy. Je to pravděpodobně nejlépe ukázáno na nárůstu Zločineckého bratrstva (Defias brotherhood) a Syndicate, také je zde spousta malých podvodníků. K boji proti zločincům lidé vynalezli svojí schopnost Předvídání. Když má člověk podezření že se něco děje, může si velmi opatrně prohlídnout okolí a zaposlouchat se, jestli se někde neschovává nepřítel. Lidé jsou přirozeně nejvíce postiženou humanoidní rasou při malém osvětlení, tmě a šeru, což ostatní rasy, obzvláště Temní elfové považují za podivné.
 
<<  Říj 19  >>
 P  U  S  C  P  S  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

IP serveru:
109.123.220.25

Verze:
3.3.5.12340 WoTLK
Max. Uptime:
38d 3h 22m
Rates:
XP          3x
Ostatní   1x - 5x

Novinka

AKCE: Všichni hráči mají až do odvolání VIP účet, takže využívejte OFF-line GM pro usnadnění hry!!! Hlasujte v anketě! - Viz níže...

Validator XHTML & CSS | Copyright © 2009 by DreamServer
WoW server na Trinity emulátoru