Noční elfové (night elves) 

 

Třídy charakteru

Mrtvý rytíř (Death Kinght), Druid (Druid), Lovec (Hunter) Mág (Mage), Kněz (Priest), Zloduch (Rogue), Válečník (Warrior)

Hlavní jazyk

Darnassian, Obvyklý

Počáteční lokace

Shadowglen, Teldrassil

Vůdce rasy

Tyrande Whisperwind

Hlavní město

Darnassus, Teldrassil

Jízda rasy

Šavlozubá kočka (Saber cat)


Profil

Po deset tisíc let nesmrtelní Noční elfové zdokonalovali svou druidskou společnost ve stínu Ashenvale Forest (Ashenvalského lesa). Potom děsivá invaze Plamenné legie zničila klid starověké říše. Vedeni hlavním Druidem Malfurionem Stormrage a Kněžkou Tyrande Whisperwind mocní elfové povstali proti démonickému útoku. Podpořeni nově příchozími Lidmi a Orky, Noční elfové úspěšně zastavili postup Legie a porazili jejího pána démonického lorda Archimonda. I přes vítězství byli Noční elfové odsouzeni vzdát se své nesmrtelnosti a vidět jejich milovaný les shořet.


Po skončení strašlivého konfliktu, Malfurion a Tyrande pomohli svým lidem znovu vybudovat jejich zničené vesnice. Pomalu se Noční elfové začali smiřovat se svojí smrtelností. Ale nebylo to pro ně vůbec jednoduché a bylo mnoho z nich kdož se nemohli smířit s představou stáří, nemocí a pomíjivosti. Hledajíce svou ztracenou nesmrtelnost, se pár umíněných druidů rozhodlo vypěstovat zvláštní strom, který by znovu obnovil spojení mezi jejich duší a nekonečným světem. Když se Malfurion o tomto plánu doslechl snažil se je varovat, že příroda nikdy nepožehná tak sobeckému plánu jako je tento. Krátce potom se Malfurionova duše ztratila někde v hlubinách Smaragdového snu (Elmerelad dream). Přestože se jeho kolegové pokusili nalézt jeho bloudící duši, zůstalo pouze jeho tělo spící uvnitř mohyly (Barrow Den).


V Malfurionově nepřítomnosti se stal hlavní druidem Fandral Staghelm, vůdce těch kteří si přáli vypěstovat nový Strom světa (World tree). Velmi brzy se jim to opravdu povedlo. Na bouřlivém pobřeží severního Kalimdoru vypěstovali obrovský strom Teldrassil. Za jejich péče strom vyrostl tak, že se jeho koruna ztrácela v mracích. Ukryto v šeru větví obrovského stromu, zapustilo zde svoje kořeny město Dranassus. Nicméně strom nebyl obdařen přírodním požehnáním a tak brzy padl za kořist Plamenné legii. Nyní je divočina okolo a dokonce i samotný Teldrassil nekažen rostoucí temnotou.


Jako jeden z mála zbývajících Nočních elfů je tvou povinností bránit Darnassus a divoké děti přírody před stále se rozrůstající zkažeností Legie.Počáteční atributy


 

Základ

Druid

Druid

Lovec

Hunter

Kněz

Priest

Zloduch

Rogue

Válečník

Warior

Síla

Strength

17

18

17

17

18

20

Hbitost

Agility

25

25

28

25

28

25

Výdrž

Stamina

19

19

20

19

20

21

Intelekt

Intellect

20

22

20

22

20

20

Živost

Spirit

20

22

21

23

20

20


 


Zvláštní schopnosti


Splynutí se stíny (Shadowmeld) - aktivní - obnovení 2 min

 

Aktivací postava splyne se stíny, sníží se tím šance nepřátel zjistit její přítomnost. Trvá dokud není zrušena, nebo dokud se postava nepohne.

 

Prchavost (Elusiveness) - pasivní (pouze pro zloducha a druida)

 

Snižuje šance nepřátel zjistit přítomnost postavy když Splývá se stíny nebo když se plíží.

 

Bystrost (Quickness) - pasivní

 

Snižuje šanci na zásah postavy při přímém útoku a útoku na dálku o 2 %

 

Bludička (Whisp Spirit) - pasivní

 

Po smrti se přemění na bludičku, zvýší se rychlost o 75% (namísto 50%)

 

Specializace na meče (Sword Specialization) - pasivní

 

Znalost jedno ručních mečů(one-handed swords) a dvou ručních mečů (two-handed swords) je zvýšená o 3.

 

Odolnost vůči přírodě (Nature Resistance) - pasivní

 

Snižuje šanci na zásah Přírodním kouzlem (Nature spells o 2%).

 

 

 


Důvody pro zvláštní schopnosti


Srdcem Kaldoreiské bojové techniky je překvapení. Typický útok se skládá ze skupiny Ochránců (Sentinels), kteří stojí ukryti ve stínech, poté prudce udeří a zase zmizí, dříve než nepřítel stačí útok oplatit. Tato Prchavost dělá elfské Zloduchy a Druidy ještě více nenápadnými, než jsou jejich kolegové z jiných ras. Když nepřítel zaútočí na Nočního elfa, zjistí, že jeho přirozené reflexy a Bystrost činí obtížnější ho zasáhnout.

Noční elfové žijí v souladu s přírodou, tento životní postoj jim dává mírnou odolnosti proti elementům a chemickým útokům jako jsou například jedy.

Bludičky se potulovaly Kalimdorskými lesy a občas pomohli Nočním elfům se stavbou nebo těžbou. Podle legendy, jsou tato lesní světýlka duší mrtvého Kaldorei. 
<<  Čer 20  >>
 P  U  S  C  P  S  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

IP serveru:
109.123.220.25

Verze:
3.3.5.12340 WoTLK
Max. Uptime:
38d 3h 22m
Rates:
XP          3x
Ostatní   1x - 5x

Novinka

AKCE: Všichni hráči mají až do odvolání VIP účet, takže využívejte OFF-line GM pro usnadnění hry!!! Hlasujte v anketě! - Viz níže...

Validator XHTML & CSS | Copyright © 2009 by DreamServer
WoW server na Trinity emulátoru