Kovář (Blacksmithing)

Kovář může vyrábět kroužkovou zbroj a poté i plátovou zbroj, také umí vyrábět velké množství zbraní všeho druhu. K výrobě jsou nejvíc potřeba horniny, proto se hodí kombinovat tuto profesy s horníkem. Mezi další potřebné ingredience většinou patří kameny a někdy i drahokami, kůže, látky. K výrobě je potřeba kovářské kladivo. Kováři umějí vyrábět široku škálů věcí, od zbraní, helem, bodců na štíty až po brousky na zbraně. Kovář dokáže de facto vyzbrojit celou postavu až na různé šperky. Také kovář umí vyrábět klíče, díky nímž si může odemykat zámky.

 Když budete mít skill 200 a level postavičky alespoň 40, tak si můžete vybrat specializaci. Specializace jsou dvě, jedna se pak dále dělí : Weaponsmith (zbraně) a Armorsmith (brnění). Weaponsmith se může potom dále specializovat na Axesmithing (sekery), Hammersmithing (kladiva), nebo Swordsmithing (meče).Každá specializace má svoje výhody, které ostatní specializace nemají, proto si dobře rozhodněte, kteoru specializaci si vemete, protože pro odnaučení specializace musíte platit zlatem. K získání jakékoliv specializace musíte splnit sérii úkolů.

Pokud poznáte, že Vaše specializace není to pravé ořechové, tak si ji můžete za peníze odnaučit, nutno dotat, že peníze kolik zaplatíte, záleží na Vašem levlu a také na tom, jakou specilizaci máte.

Trenéři

Pro skill 1-300 je najdete ve všech hlavních městech, dále pak musíte do Outlandu.

   

Rohok (Thrallmar, Hellfire Peninsula) - Pouze Horda
Humphry (Honor Hold, Hellfire Peninsula) - Pouze Aliance
Armorsmith - Zula Slagfury (Lower Shattrath City, Terokkar Forest)
Weaponsmith - Kradu Grimblade (Lower Shattrath City, Terokkar Forest).


Pro skill 375-450 je najdete v Northrendu.

Rosina Rivet (Valgarde, Howling Fjord) - pouze Aliance
Crog Steelspine (Warsong Hold, Borean Tundra)  - Pouze Horda  
Kristen Smythe (Vengeance Landing, Howling Fjord) - Pouze Horda
Alard Schmied  (Magus Commerce, Exchange Dalaran)

Armorsmith - Orland Schaeffer (Magus Commerce Exchange, Dalaran)
Weaponsmith - Imindril Spearsong (Magus Commerce Exchange, Dalaran)

 

Díry (sockety)

Kováři mají obrovskou výhodu, mohou do předmětů udělat díru na drahokamy, a tím dostanou další atributy navíc. Toto dokáže kovář udělat do dvou svých věcí, dále pak do opasku může dělat i ostatním, udělá to tak, že vytvoří Eternal Belt Buckle ( můžeto vytvářet od skillu 420) a použije ho na opasek, nebo prodá za tučný peníz ostatním.

Tipy

Je dobré mít k této profesi hornictví.
Kovář umí udělat širokou brousků a kamenů na štít (které například pohltí dalších xxxx zranění, u zbraní zlepšují zranění na další hodinu nebo něco podobného.

 
<<  Čer 20  >>
 P  U  S  C  P  S  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

IP serveru:
109.123.220.25

Verze:
3.3.5.12340 WoTLK
Max. Uptime:
38d 3h 22m
Rates:
XP          3x
Ostatní   1x - 5x

Novinka

AKCE: Všichni hráči mají až do odvolání VIP účet, takže využívejte OFF-line GM pro usnadnění hry!!! Hlasujte v anketě! - Viz níže...

Validator XHTML & CSS | Copyright © 2009 by DreamServer
WoW server na Trinity emulátoru