Druid


Druid je povolání, které umí měnit svoje formy a je nejvšestrannějším povoláním ve Warcraftu. Stejně jako všechny všestranné povolání, se druid musí zaměřit na nějakou schopnost, aby v ní dosáhl těch největších kvalit. Bohužel díky tomu, že druid umí měnit svoje formy, může najednou zastávat pouze jednu roli (Tank, léčitel nebo útočník). Správný druid se musí naučit, jak efektivně měnit svoje formy, aby mohl čelit nadcházejícím situacím.

Druid dává hráčům několik herních stylů, jak za něj hrát. V klasické formě, je druid kouzelník, který bojuje pomocí kouzel. Ve formě mědvěda je druid jako válečník a využívá svoji zlost proti nepřátelům. V kočce je druid jako zloduch a bojuje pomocí energie. Pak má druid ještě další dvě formy a to je strom život, v této formě se stává druid mocným léčitelem a pak poslední forma je "moonkin", která se dá volně přeložit jako měsíčňák. V této formě druid nabývá síly mocného kouzelníka a využívá všechna možná kouzla, kterými ho příroda obdařila na to, aby mohl uškodit svým nepřátelům.

Historie

My jsme držitelé rovnováhy, nyní a navždy, když Malfurion leží ve snech. Nikdy na to nezapomeň - Kal Dolonaaru

Druidi jsou strážci světa, kteří jdou po cestě přírody a následují vědění prastarých a Cenaria. Druidi léčí a pečují o svět. Pro druida je příroda jemná rovnováha, kterou může narušit i ta nejmenší činnost a proměnit tak klidnou v oblohu v rozbouřené mraky. Druidi berou svojí sílu z této divoké energie, používají ji aby změnili svojí formu a veleli sílám přírody. První druid, smrtelník, byl Malfurian Stormrage (bratr Illidana Stormrage), kterého učil sám Canarius, Malfurion byl jeho nejlepší student. Noční elfové byli tedy prvními druidy ve Warcraftu.

Výhody

Může se proměňovat v mnoho různých forem a získat tak unikátní ability.
Druid má kouzla, které dokáže zvýšit efektivitu každého povolání v bitvě.
Může léčit a oživovat ostatní hráče.
Může se, pomocí změny formy dostat z efektů, které mu negativně ovlivňují rychlost nebo také z mágova kouzla polymorph. (Veliká výhoda obzvláště při PvP)

Nevýhody

Zvířecí formy nejsou až tak silné jako jejich protějšky.
Umí nosit pouze kožené a látkové brnění.
V každé formě, nemůže užívat všechny svoje kouzla/útoky co zná.
Základní bary : životy/mana (normální, cestovní, vodní, strom života, měsíčnák forma), životy/zlost (medvědí forma- jako válečník), životy/energie (kočičí forma-jako zloduch)

Zbraně, které může druid používat : Hole, kopí, palice, dýky
Brnění, které může druid nosit : Látkové a kožené.

Rasy, které mohou hrát za druida :
Aliance : Noční Elf
Horda : Taur

RasaSíla 
Obratnost
Odolnost
Inteligence
Duch
Brnění
Životy
Mana
Noční Elf   18     25
    19
       22
  22
   53
  53
 100
Taur
  26
     15
    22
       17
  24
   35
  78  67
 
<<  Dub 19  >>
 P  U  S  C  P  S  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

IP serveru:
109.123.220.25

Verze:
3.3.5.12340 WoTLK
Max. Uptime:
38d 3h 22m
Rates:
XP          3x
Ostatní   1x - 5x

Novinka

AKCE: Všichni hráči mají až do odvolání VIP účet, takže využívejte OFF-line GM pro usnadnění hry!!! Hlasujte v anketě! - Viz níže...

Validator XHTML & CSS | Copyright © 2009 by DreamServer
WoW server na Trinity emulátoru