FAQ je stále doplňováň z dotazů na foru. Proto se ptejte! Pomůžete tím nejenom sobě, ale i ostatním.

Co je Trinity?
 Je to volně upravovatelný ( OSS – Open Source Software ) emulátor MMORPG her. Podílet se na jeho vývoji a vylepšení může každý, už jen pouhá přítomnost Vaší postavy ve hře a zatížení herního serveru nám pomáhá při nalézání chyb a optimalizaci tohoto softwaru.

Jak začít s testováním ( připojit se do světa ) a co k tomu potřebuji ?
 Nejlepší bude se podívat přímo SEM, naleznete tam vše potřebné.

Bezpečnost účtu.
 Tak jako u všeho i u zakládání účtů je v první řadě potřeba myslet. Bezpečné heslo není ani počet, ani odpočet, takže 1.2.3 …. 3.2.1 je opravdu nedostačující. Vaše jméno a heslo je jenom Vaše, takže ho nikde veřejně nepište a nikomu nesdělujte. Riskujete tak jeho zneužití.

Platí se něco za to že jsem na serveru?
 Dreamserver je zcela bezplatný. Trinity emulátor je licencovaný OSS a licence zakazuje jeho použití za účelem zisku, naopak budeme rádi že nám (každý jak může) pomáháte a to se snažíme ocenit formou různého rozptýlení pro Vás, naše testery.

Nemůžu se připojit na server nebo přihlásit na web. Co s tím?
 Jako první zkontrolujte jestli zadáváte vše správně (zapnutý CapsLock dokáže pěkně potrápit). Pokud jste si jisti, že jste vše zadali správně a spojení přesto nelze navázat, počkejte několik minut a pokus opakujte (je možné, že je mezi Vámi a serverem nějaký problém a spojení nelze navázat). Může se také stát že jste porušili pravidla serveru a jedná se o trest.

Přihlašování na server trvá dlouho.
 Jestliže je na stránkách, že je server on-line, tak máte pravděpodobně problém s klientem. Restartujte klienta a pokuste se znovu připojit. Nepomůže-li to, pak se nejspíš jedná o odstávku kvůli aktualizacím nebo restart serveru a musíte ještě chvilku počkat.

Zástupci serveru (Admini, GM) mi neodpovídají na ICQ, mail, PM, atd..
 S největší pravděpodobností jim pokládáte dotaz, který je zodpovězen na stránkách nebo fóru, takže je zbytečné s ním ztrácet čas a upozorňovat Vás na tlačítko „Hledat“. Nejlépe uděláte když svůj problém přednesete na fóru, rovnou tam pak bude jako odpověd pro další hráče se stejnou otázkou.

Některé odkazy na stránkách nefungují, co s tím?
 Stránky jsou stále zlepšovány, a tak je možné, že se na některém odkazu zrovna pracuje. Když se bude problém i po čase opakovat (práce může trvat i několik hodin) jedná se nejspíš o chybu, kterou se nám nepodařilo objevit, a proto nám o ní napište na fórum.

Při testování mi „spadne“ klient ( jsem odpojen z realmu ).
 Nejpravděpodobnější je, že se server buď aktualizuje, nebo se na něm pracuje. V obou případech je tato informace k nalezení buď na webu, fóru, případně je sdělena jako systémové varování. Jediné co můžete udělat je, podívat se na stránky (nebo fórum) a zkontrolovat jestli se nejedná o opravu nebo práce na serveru. Když naleznete že se jedná o aktualizaci nebo opravu, jistě u ní bude odhadovaná doba kdy bude server znovu spuštěn, jinak se pokuste znovu přihlásit, jednalo se pravděpodobně o restart a server již nejspíš pracuje. Až všechny tyto možnosti selžou (na stránkách ani foru nic není, upozornění na restart nebylo a opakované připojení se nedaří), pokuste se kontaktovat někoho z Administrátorů nebo GM, pravděpodobně „spadnul“ server a oni ví co mají dělat.

Nefunguje mi ….. ( něco ).

To je často jen pocit, mnohokrát nám pouze něco chybí. Narazíte-li na problém, úkol, vlastnost nebo cokoliv co se Vám bude zdát jakkoliv nefunkční, řiďte se následujícím postupem:
1) - problém si zkontrolujte (Na našich stránkách je „Bug-Track“ systém s názvem „BlueBug“, podívejte se jestli už Váš problém někdo neřešil. Jestli ano, připište čas a popište situaci, informace že bug nebyl odstraněn nám ohromně pomůže, jestli ne, pokračujte dál.)
2) - problém ověřte (Podívejte se na stránky které Vám pomohou zjistit jestli je věc skutečně špatně. Doporučuji http://www.wowhead.com/, nejhorší je planý poplach, jste pak za hlupáka.)
3) - problém nahlašte (Teď již bezpečně víme, že chybu nikdo nenahlásil a že je skutečně chybou. Jediné co nám zbývá je chybu nahlásit, na stránkách otevřeme link „BugTrack“ v sekci „Důležité“ a pomocí pokynů chybu nahlásíme. Teď musíte už jen počkat, čím složitější problém, tím déle trvá řešení.)

 
<<  Kvě 19  >>
 P  U  S  C  P  S  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

IP serveru:
109.123.220.25

Verze:
3.3.5.12340 WoTLK
Max. Uptime:
38d 3h 22m
Rates:
XP          3x
Ostatní   1x - 5x

Novinka

AKCE: Všichni hráči mají až do odvolání VIP účet, takže využívejte OFF-line GM pro usnadnění hry!!! Hlasujte v anketě! - Viz níže...

Validator XHTML & CSS | Copyright © 2009 by DreamServer
WoW server na Trinity emulátoru